مجتمع آموزشی مولوی سوئد

۱۰ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

۲۸آبان

به حول و قوه الهی دومین جلسه آموزش خانواده به صورت کارگاهی توسط خانم همتی و با حضور حداکثری والدین فهیم مدرسه مولوی در تاریخ 1394/08/27 باموضوعات زیر برگزار شد.

تحول و تکامل خط نگاری و چهره نگاری در نقاشی کودکان ،پیشرفت درکی و شناختی کودکان در این روند و مفهوم نقاشی در زندگی عاطفی کودک.

جلسه شامل بحث راجع به موضوعات فوق ،تبادل نطر ،پرسش و پاسخ ، پذیرایی و یک نمونه تست روانشناختی از اولیا با مشارکت خوبی برگزار گردید و باتوجه به اینکه نیم ساعت از زمان پایانی گذشته بود احساس خستگی در جمع  مشتاق دیده نشد. با تشکر از زحمات خانم همتی و اولیای گرانقدر.

مدرسه مولوی
۲۸آبان

اردوی آموزشی خرید از فروشگاه ویلیز واقع در جزیره لیدینگو در تاریخ 94/08/22 برگزار شد. در این اردو دانش آموزان توانستند با تهیه یک لیست که از طرف خانواده به آن ها داده شده بود و با بودجه محدود خرید کنند و آنچه راکه باقی می ماند به عنوان پس انداز برای خود نگه دارند . هدف از این اردو توانایی خرید مستقل از خانواده و  توجه به ارزش زحمات والدین و ارزش پول و توجه به محیط اطراف بود .لازم به ذکر است که دانش آموزان در پایه های اول تا نهم در این اردو شرکت داشتند.در پایان با ارائه کار برگ، دانش آموزان به وجوه دیگری از این اردو آشنا شدند.

مدرسه مولوی
۲۸آبان

دانش آموزان مدرسه مولوی یک روز شاد را در شهر بازی سرپوشیده در تاریخ  94/08/19 تجربه کردند . بعضی از اولیای دانش آموزان هم به جمع مربیان مدرسه پیوستند و در کنار فرزندان خود از ساعت 10 الی16 روزی شاد را رقم زدند .

هدف از این اردو ، ایجادنشاط و تجدید قوا برای فعالیت های مدرسه بود که در آن علاوه بر روابط معلم شاگردی ،ارتباط صمیمی تری با مربیان خود برقرار کنند. از این اردو ها باز هم خواهیم داشت.بزودی...

مدرسه مولوی
۱۹آبان

انتخابات شورای دانش آموزی با شرکت دانش آموزان و با شور ونشاط برگزار شد و افراد زیر به عنوان اعضای شورا برگزیده شدند:

              امیر حسین داودی  پایه ششم - نگین صابری نیک پایه چهارم - امیر حسین صادق پور پایه هفتم

                                 آموزشگاه مولوی برای این عزیزان آرزوی موفقیت دارد.

مدرسه مولوی
۱۸آبان
بدینوسیله از  هموطنان عزیزی که تمایل دارند به صورت  داوطلب آزاد برای سال تحصیلی 95-1394  ثبت نام کنند،دعوت بعمل می آید تا با در دست داشتن مدارک زیر به مدرسه مولوی مراجعه و نسبت به ثبت نام جهت امتحانات خرداد ماه اقدام نمایند. مدارک را در قسمت " ادامه مطلب " مشاهده کنید.
مدرسه مولوی
۱۶آبان

      روز جمعه  هشتم آبان ماه با یکی از بهترین دانش آموزان مدرسه به دلیل پایان ماموریت پدر ایشان خداحافظی کردیم.

      ریحانه از جمله دانش آمورانی بود که در عرصه مدرسه فعال بود و دارای حسن اخلاق و ارتباط مناسب با بقیه بچه ها بود.بچه ها و معلمین با           

 بجا گذاشتن یک یادگاری با ریحانه خدا حافظی کردند. ما همیشه در یادمان خاطرات خوب ریحانه را حفظ می کنیم.


مدرسه مولوی
۱۶آبان

     بدین وسیله عیناً برنامه امتحانات دیماه 1394 برای دانش آموزان متقاضی به اطلاع می رسد. درصورت نیاز حتماً تا تاریخ 1394/08/25 با 

شماره تلفن مدرسه تماس یا به قسمت" تماس با من " مراجعه فرمایید.

     

      شایان ذکر است که دانش آموزان پیش دانشگاهی می بایست تا تاریخ 1394/08/25 به صورت حضوری به مدرسه مراجعه


و با در دست داشتن مدارک نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد اقدام نمایند.برنامه امتحانی را می توانید در قسمت " ادامه مطلب" ببینید.

مدرسه مولوی
۱۳آبان

با استعانت از خداوند متعال ،اولین جلسه آموزش خانواده سه شنبه 94/08/05 با موضوع ((مقدمات آشنایی با دنیای نقاشی کودک و چگونگی رفتارشناسی کودکان از طریق نقاشی )) توسط سرکار خانم همتی برگزار گردید که مورد توجه اولیای محترم قرار گرفت. جلسه با انجام پرسش و پاسخ و ارائه نظرات در خصوص کیفیت و کمیت جلسات به پایان رسید.

مدرسه مولوی
۱۳آبان

       روز سه شنبه مورخه 1394/08/05، ساعت 17 ،  اولین جلسه‌ی انجمن اولیاء و مربیان مجتمع آموزشی مولوی در سالن ورزشی مدرسه برگزار گردید.

و به اتفاق آرا نفرات زیر به عنوان نماینده انجمن اولیا مربیان برای سال تحصیلی

1394-95 انتخاب شدند:

                                 خانم داودی -  خانم جواهری - آقای ملا ولی


 

مدرسه مولوی
۱۲آبان

آدرس و تلفن  آموزشگاه مولوی 


          Torsvikssvängen 7A,18134, Lidingö,Stockholm


                      شماره تلفن آموزشگاه:004687310761

مدرسه مولوی