مجتمع آموزشی مولوی سوئد

۱ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

۱۷مهر

         مهر فصل رویش جوانه های امید، فصل خواندن و نوشتن،  فصل آشنایی با خدا، فصل خوشه چینی ستاره ها، فصل همکلاسی ‌های دیروز و هم نیمکتی های امروز، از راه رسید.
امروز زنگ آگاهی به صدا در می آید و پرچم دانش برافراشته می شود، درب گلستان معرفت گشوده می شود و صدای جنب و جوش و شور و هیاهوی بچه ها، فضای مدرسه را پر می کند.
یاسمن ها از قصّه های دیروز می گویند و معلمین درس امروز می دهند و کبوتران وجود را به پرواز در می آورند، تا به دانش آموزان درس خوب زیستن بیاموزند.

        امروز با یاری جستن از درگاه خداوند مهربان، به استقبال روز بازگشایی مدارس رفتیم.  

        مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع شد. پس از پخش سرود جمهوری اسلامی،  آقای ناظری مدیر جدید مجتمع آموزشی مولوی با خوش آمد گویی ،ضمن تشکر از معلمین سال گذشته ،به معرفی خود و معلمین اعزامی و تشریح برنامه های  سال تحصیلی جدید پرداختند. در ادامه سخنرانی جناب آقای حسنی  را داشتیم. ایشان ضمن مهم بر شمردن امر تعلیم و تربیت، آرزوی موفقیت همکاران و اولیا در پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی را کردند. 

 اجرای مسابقه برای دانش آموزان و ایجاد فضایی شاد، پذیرایی و  هدایت دانش آموزان از زیر قرآن به سمت کلاس ها از دیگر برنامه های امروز بود.

      بعد از اجرای مراسم، تشکیل کلاس های  درسی، ارائه برنامه هفتگی به دانش آموزان و  همکاران،سال تحصیلی به طوررسمی  شروع شد. در پایان روز، به منظور اهمیت دادن دانش آموزان به طبیعت، با اهداء گلدان گل یک روز به یاد ماندنی را رقم زدیم.

      از درگاه ایزد توانا، آرزوی سعادت و موفقیت برای دانش آموزان و همکاران محترم را در سال جاری داریم. 

 

مدرسه مولوی